MEON EMS > Trénink EMS

Co je EMS trénink?

Tréninková metoda EMS je propojením fyzické aktivity s elektrickou stimulací svalů. Již dlouhodobě používána sportovci jako doplněk odborného tréninku, jakož i fyzioterapeutů za účelem urychlení rehabilitace pacienta.
Trénink EMS je nejčastěji využívány osobními trenéry v malých, butikových studiích jako moderní alternativa pro posilovny.

Dokonalá postava

EMS ve spojení s vhodným cvičením vypracovaným našimi trenéry je intenzivním tréninkem celého těla.

Elektro-stimulace svalů

Elektrické impulsy masírují naše svaly, povzbuzují náš organismus k vyšším výkonům a zrychlují metabolismus.

Zmírnění bolesti svalů

Při trénincích EMS eliminujeme zatížení kloubů a páteře. Impuls posiluje a zapojuje k práci hluboké svalové partie.

Zpevňující zákroky

Elektro-stimulace je používána rovněž jako efektivní zákrok, jehož cílem je zpevnění pokožky a likvidace celulitidy.

REZERVACE NA TRÉNINK

Vyberte si své studio a rezervujte si zkušební trénink za 299 kč

Proč EMS?

Tajemstvím efektivity EMS tréninku je jeho komplexnost. Trénink s elektro-stimulací zapojuje současně 10 hlavních svalových partií, nutí je k efektivnějším výkonům bez nutnosti používání zátěží. EMS ve spojení s funkčním tréninkem a podporou certifikovaného osobního trenéra zastupuje obtížná a komplikovaná cvičení prováděná v posilovnách.

Během jednoho tréninku se zařízením ke svalové elektro-stimulaci MEON EMS spalujeme od 500 až do 1200 kcal. Díky tomu vám postačí pouhých 30 minut dvakrát týdně, a efekty takových tréninků jsou viditelné již po 4 absolvovaných trénincích.

Trénink EMS je bezpečné a efektivní řešení

Metoda EMS je plně bezpečná a prozkoumaná, proto ji může používat každý bez ohledu na úroveň pokročilosti a věk. Osobní trenér stanovuje individuální tréninkový plán přizpůsobený vašim možnostem a potřebám, stejně jako reguluje intenzitu impulsů tak, aby byl zajištěn maximální výkon tréninku v bezpečných a kontrolovaných podmínkách.

Kombinéza a EMS elekro-stimulátor, to vše jsou perfektní nástroje podporující práci fyzioterapeutů. Impulsy vysílané EMS zařízením putují k hlubokým svalům, které dále posilují. Svalový korzet plní neobvykle důležitou roli, kdy stabilizuje naše tělo a umožňuje udržení páteře v dobré kondici. Trénink EMS ve spojení s odbornými znalostmi a cvičeními zaměřenými na specifické funkce hlavních svalů významně přispívají k boji proti bolesti zad.

EMS – vysoce efektivní Trénink

Dle provedených studií na různých světových univerzitách je trénink EMS s použitím více kanálového elektro-stimulátoru plně bezpečný a nemá negativní vliv na náš organismus. Byla zjištěna vysoká efektivita tréninků s elektro-stimulací zejména s ohledem na zvyšování síly a rychlosti, tvarování postavy nebo redukce tukové tkáně. Trénink EMS má rovněž pozitivní vliv na zlepšení celkové zdatnosti a výkonu, a použitím odpovídajících programů dostupných v aplikaci MEON EMS můžeme efektivně budovat svalovou hmotu.

Trénink EMS je dokonalou alternativou tréninku pro všechny, kteří oceňují svůj čas a pečují o své zdraví. Bez ohledu na cíl, věk či kondici jsou tréninky EMS moderní a efektivní metodou, kterou stojí za to zařadit do svého tréninkového plánu.

CVIČENÍ EMS – pro koho je určeno?

Kolem cvičení EMS se již před několika lety rozpoutalo šílenství v Spojených státech a zemích západní Evropy. Cvičení EMS lze provádět bez ohledu na věk, pohlaví nebo celkovou úroveň fyzické zdatnosti. EMS je metoda velice dobře známá profesionálním sportovcům, např. fotbalistům a triatlonistům. Díky spojení cvičení s elektrostimulací svalů může tato metoda nabídnout mnohé i těm, kdo nemají možnost pravidelně cvičit s vysokou intenzitou, např. profesně aktivním lidem. Cvičení EMS díky své vysoké efektivitě umožňuje dosáhnout skvělých výsledků, ale zároveň nepředstavuje vysokou zátěž. Dokonce, i když nejste v dobré formě, cvičení EMS by vám nemělo dělat potíže. Důležité je, že EMS je velice pohodlná metoda cvičení. Kombinézy a jiné součásti vybavení jsou velice pohodlné a cvičícího při pohybu neškrtí. O nepohodlí nemůže být řeč!

Záleží vám na výsledcích? Vsaďte na cvičení EMS

EMS je bezpečná, klinicky testovaná metoda cvičení, která vás nevystaví nepříjemným zhmožděním vyplývajícím z nadměrného zatížení svalů, jimiž jsou v případě jiných metod vykoupeny výsledky. Cvičení EMS funguje na základě úplně jiného pravidla. Elektrické impulzy, které vytváří kombinéza EMS, mají frekvenci zvolenou tak, aby napodobovaly impulzy pocházející z nervové soustavy. Tak jsou naše svaly více stimulovány. Dobře zvolené cvičení EMS ve spojení s elektrostimulací umožňuje dosáhnout fantastických výsledků. Dostaňte se do formy bez mučení se v posilovně a zhmoždění. Začněte se svým profesionálním cvičením EMS!

Zrychlení metabolismu

Trénink EMS Po každém provedeném tréninku
Tradiční trénink Pouze po intervalových velice intenzivních trénincích

Energetický výdej

Trénink EMS od 500 do 1200 kcal
Tradiční trénink 400 kcal

Úspora času

Trénink EMS 2 tréninky týdně
Tradiční trénink 4-5 tréninků týdně

Posilování hlubokých svalů

Trénink EMS na každém tréninku
Tradiční trénink speciální účelová cvičení

Riziko poranéní

Trénink EMS nevyskytuje se
Tradiční trénink značné

Ostatnie wpisy blogowe o treningu EMS

Otevřete si vlastní STUDIO