MEON EMS > O Nás

Skupina MEON EMS

Tvůrci systému je skupina specialistů a odborníků

 

  • Kapitálová skupina MEON – pečuje o to, aby se vaše podnikání po celou dobu rozvíjelo a podporují vás během přijímání obtížných podnikatelských rozhodnutí.
  • Trenéři – zkušení a kreativní trenéři, kteří si EMS tréninky vyzkoušeli na vlastní kůži. Jimi zpracované tréninkové metody jsou souhrnem nejefektivnějších tréninkových úloh EMS.
  • Fyzioterapeuti – postarali se o to, aby systém MEON EMS pracoval ve prospěch vašeho organismu a byl vhodný při rehabilitaci a návratu do formy po zranění.
  • Inženýři – přednášející na univerzitách v Polsku, pro něž je navrhování elektroniky a aplikací především vášní a výzvou. Díky nim máme zaručen neustálý rozvoj systému MEON EMS.

Kapitálová skupina MEON

Lidé, technologie, podnikání

MEON to jsou profesionálové každým coulem. Jejich energie a neutuchající entusiasmus ve spojení s mnohaletými zkušenostmi jsou zárukou, že ve všem vidí nové příležitosti, nebojí se výzev a neustále zavádějí nové nekonvenční nápady a nové technologie.

Základem Skupiny jsou projekty z oblasti multimédií, elektrotechniky a nemovitostí. Efektivita činnosti MEON je potvrzena dlouhodobou spoluprací s čelními hráči na polském trhu, jako jsou INEA, Orange nebo také Mezinárodní poznaňské trhy.

Po mnoho let je MEON neocenitelným partnerem pro podnikatele fungující v rozmanitých sektorech podnikání. Nadace založená skupinou neustále podporuje vizionáře v realizaci jejich novátorských koncepcí, a to poradenstvím a pomocí v získávání financování odvážných iniciativ.

Otevřete si vlastní STUDIO