MEON EMS > Koupit systém

Rozvíjejte své podnikání
koupit systém

Obohaťte nabídku svého fitness studia o EMS tréninky.

MEON EMS sytém je perfektní volnou na obohacení vašeho podnikání o tréninky s elektro-stimulací svalů. Nechte svou konkurenci daleko za sebou, a to vše díky bezdrátovému EMS zařízení. Odlište se na trhu kvalitou tréninků a svou mobilitou.

 

Vydělávejte společně s MEON EMS! 

Pečujte o své klienty a vybavte své studio MEON EMS!

EMS je každým dnem mezi Poláky oblíbenější a oblíbenější. Oblíbili si jej i ti, kteří do současné doby tradiční posilovny obcházely širokým obloukem.

Pohodlí, vysoká efektivita a úspora času. To vše je zárukou, že zákaznici využívají EMS tréninků a zapojují je na trvalo do svých tréninkových plánů.

Provádějte EMS tréninky kdekoliv se vám zachce!

Systém MEON EMS je určen k dynamickému tréninku, proto jsme se postarali o jeho kompaktní rozměr. Do nedávné doby byla pro EMS tréninky nezbytná nepraktická, toporná konsola, která zabírala příliš mnoho místa a kabely omezující rozsah možných cviků cvičence.

V MEON EMS si velmi dobře uvědomujeme, jak to bylo těžké. Proto jsme se rozhodli vytvořit systém, který se celý vejde do jedné aktovky a váží méně něž váš laptop.

Provádějte tréninky na jakémkoliv místě se vám zachce. Ve sportovních objektech, fitness studiu, v posilovně nebo klidně i doma u klienta. Bez kabeláže a bez omezení!

Kontakt

MEON EMS Sp. z o.o.

Kamil Pompa
+420 777633830
Info@meonems.cz
Pionýrů 839
Frýdek-Místek

Napsat Nám